niedziela, 4 kwietnia 2010

Marihuana-Biała śmierć


Wzory na koszulkach,naszywki,plakaty-symbol liścia konopi indyjskiej jest wszechobecny. Palenie jest trendy. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę czym tak naprawdę jest to co nazywają trawką.

Tylko jeden buch

Miłosz ma 19 lat. Marihuany pierwszy raz spróbował w liceum. Miał wtedy zaledwie 17 lat.
-Pamiętam tych dilerów,którzy z dziką żądzą w oczach dawali nam skręty. Czekali na nas pod szkołą i wciskali do ręki po 2,3 skręty. Skusiłem się w końcu-przyznaje Miłosz. -Nie miałem pojęcia co będzie się po tym ze mną dziać.Wziąłem jednego macha i przeniosłem się do innego świata.W tym świecie nie było Pana Boga, a na ludzi polowały żądne krwi wilkołaki. Musiałem przed nimi uciekać,a one ciągle rozrywały moje ciało. Gdy się ocknąłem leżałem w szpitalu. Okazało się że przez rok byłem w śpiączce spowodowanej marihuaną.
-Jest to naturalne działanie toksycznej substancji THC zawartej w masie marihuanowej-mówi profesor Jan Głąbek z instytutu ds.substancji toksycznych
-Jedno zaciągnięcie się dymem powstałym w skutek spalania masy marihuanowej potrafi uśmiercić nawet do 30000 szarych komórek-ostrzega profesor.Od palenia do strzykawki
Marihuana wydaje się być dla wielu,lekkim,zabawowym narkotykiem,który można sobie popalić od czasu do czasu,bez żadnych konsekwencji. Nie bardziej mylnego!-mówi Andrzej (lat 15).
-Owszem na początku tylko się paliło.Fascynowały mnie te niesamowicie długie halucynacje,miesiące wycięte z życia.Jednak po jakimś czasie okazało się,że przestało mi to wystarczać.Zacząłem wciągać oczyszczoną marihuanę przez nos.Dawało silniejszy efekt.Przypłacałem to jednak ciągłym krwawieniem z nosa i notoryczną biegunką. Przyszedł w końcu taki czas że sięgnąłem po igłę.

Wywar z marihuany jest najsilniejszą substancją toksyczną na świecie.Podczas wojny z sowietami w Afganistanie,Talibowie użyli słoików z wywarem tamtejszej odmiany marihuany zwanej hashish do zatrucia armii wroga. Słoik taki rzucony na pojazd opancerzony sprawiał,że pancerz topił się a wszyscy ludzie dokoła ginęli w strasznej agonii. Dziś ów wywar odpowiednio rozcieńczony stosowany jest przez większość narkomanów na świecie. Uzależnienie od marihuany jest tak silne,że przyjmowanie kolejnych dawek staje się najważniejszą potrzebą jaką odczuwa uzależniony.

Codziennie na świecie z powodu przedawkowania marihuany umiera około 500 000 000 ludzi. Lobby marihuanowe krzyczy jednak że są to dane zakłamane,gdyż nikt od "jarania" jeszcze nie umarł.Nie wspominają oczywiście o przyjmowaniu dożylnym.Równocześnie podają oni argument że alkohol również niesie za sobą tysiące ofiar. Ostatnie badania wskazują jednak że nie zanotowano ani jednego przypadku utraty zdrowia bądź życia w wyniku spożywania alkoholu (nawet w dużych ilościach).
Pan Stefan (lat 50) pije codziennie od 14 roku życia.Raz za czasów strajków robotniczych zdarzyło mu się zapalić tzw. "trawkę" podaną mu przez znaną obecnie osobistość,zajmującą ważne stanowisko w rządzie.Obecnie pan Stefan przebywa w szpitalu z powodu marskości wątroby-jednego z objawów jakie zostawia po sobie konopia.
-Tyle lat piłem i nic mi nie było.Raz człowiek jakieś świństwo zapalił i już się okazuje po latach że z powodu tego wątroba mu pada-żali się pan Stefan.

Marihuana-zrób to sam!
Marihuana,a właściwie masa marihuanowa jest strasznie prosta w produkcji.
Pierwszym etapem produkcji jest zasadzenie krzaków konopi (tzw.opium),które następnie podlewa się benzyną.Po 2 miesiącach oczom hodowców ukazuje się dorodny ociekający mleczkiem pączek (tzw.szczyt).Owe mleczko zbiera się i dostarcza do tzw. cegielni. Tam też mleczko jest rozcieńczane przy pomocy ACE (co nadaje dymowi specyficznego "kopa")a następnie dodawana jest farba (w zależności od rodzaju używa się różnych odcieni zielonego oraz brązowego).
Tak przygotowany płyn mieszany jest z mieszaniną mąki i cementu co tworzy tzw "cegłe" która następnie po osuszeniu jest kruszona i jako tzw "topy" trafia do sprzedaży.Część otrzymanej marihuany jest jednak oczyszczana kilkukrotnie by otrzymać biały proszek-tzw.kokainę.Kokaina wymieszana z proszkiem do pieczenia oraz serkiem feta (następuje wtedy fermentacja sera co nadaje substancji specyficzne właściwości) daje produkt znany jako amfetamina.

Obywatelu walcz
Teraz gdy wiemy już wszystko o śmiercionośnej roślinie jaką jest konopia nie bójmy się z nią walczyć! Donoszenie na narkomanów,osoby noszące jej symbol (tzw. dilerów),oraz kogokolwiek tylko podejrzewacie jest Waszym obowiązkiem. Stańcie do walki o lepszą przyszłość! O przyszłość bez marihuany!
PS. Polecam obejrzenie tego filmu

128 komentarzy:

 1. kurwa, myślę że to powinno zostać opublikowane na antenie jedynego słusznego w tym kraju radia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. idioci... wszedzie idioci kto to napisal hahahahahah usmialem sie jak nie wiem pale palilem palic bede i jakos wcale nie czuje roznicy a to co nagorze wypisane hahahahahahahahaah powinno isc razem z autorem do telewizji zeby go wszyscy wybrechtali

   Usuń
  2. i to na górze to nie jest napewno marihuana pozdro xD

   Usuń
  3. Hehehehe udana prowokacja :)) "Codziennie na świecie z powodu przedawkowania marihuany umiera około 500 000 000 ludzi." Hehehehhe

   Usuń
  4. Dlatego nie palcie zioła, tylko sadźcie konopie.
   Proponuje Sprawdzony sklep z nasionami marihuany

   Usuń
  5. Dla mnie wpis ten to wielka bzdura ;^ Marihuana POMAGA, sam się przekonałem o tym nie raz :D

   Usuń
 2. Ja pier....... takich debili jak autor tego tekstu powinni wsadzać do psychiatryka, albo do paki na dożywocie....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie mówie ze ganja jakoś wybitnie szkodzi ,ale Ty już lepiej nie pal ;P

   Usuń
  2. wypalanie trawy szkodzi zdrowiu i środowisku =rak uszkadza DNA impotencja smog czad więc bez ściemy wegetarianie są zdrowsi szczęśliwsi bez używek i uciekania od życia.

   nie zwalczam konopii ale ich palenie to głupota właśnie narkomani doprowadzili do zakazu jej uprawy chociaż konopie to surowiec na materiały olej paliwa itp.

   zdrowy rozsadek jest skuteczniejszy w wyzwoleniu umysłu, narkotyki powodują ze tracisz czas, kasę wspierasz mafie i władza ma na ciebie haka

   Palenie marihuany uszkadza DNA i zwiększa ryzyko zachorowania na raka=wypalenie 3 skrętów marihuany=szkody jak 20 papierosów - wynika z brytyjsko-szwedzkich badań, o których informuje pismo Chemical Research in Toxicology. Jak przypomina prowadzący badania Rajinder Singh z Uniwersytetu w Leicester, wiadomo, że dym papierosowy zawiera 4 tys. związków chemicznych, z których 60 jest uważanych za rakotwórcze. Dotychczasowe badania wykazały, że substancje te moga uszkadzać DNA i przez to zwiększać ryzyko zachorowania na raka płuc i wiele innych nowotworów złośliwych. w dymie powstającym z niej w trakcie palenia obecne jest o połowę więcej policyklicznych aromatycznych węglowodorów (jak naftalen, benzopiren czy beznatracen), które mają działanie rakotwórcze. Naukowcy z Uniwersytetu w Leicester wraz z kolegami z Instytutu Karolinska w Sztokholmie skupili się na toksyczności aldehydu octowego powstającego zarówno w trakcie palenia tytoniu, jak i marihuany. Porównywali zmiany w DNA komórek grasicy cielęcej powstałe bezpośrednio pod wpływem aldehydu octowego oraz pod wpływem dymu z 1, 5 lub 10 skrętów z marihuany. Okazało się, że liczba uszkodzeń w DNA była zależna od dawki aldehydu, na jaką narażone były komórki. Jak przypominają naukowcy, palacze marihuany często zaciągają się bardziej niż palacze tytoniu. Dlatego wypalanie już 3-4 skrętów z marihuany może wywoływać takie samo spustoszenie w drogach oddechowych, co 20 papierosów.

   Usuń
  3. Najnowsze badania i publikacje (np. Richard, 1999) nie pozostawiają złudzeń:

   - w dymie palonych konopi znajdują się substancje smoliste, które przy długotrwałym paleniu uszkadzają górne drogi oddechowe (krtań, oskrzela), płuca, wątroba i mięsień sercowy

   - chroniczne palenie marihuany może powodować raka (Fligiel i in., 1988) - dym konopi jest bardziej kancerogenny, niż dym nikotynowy (Jones, 1980), w dodatku zwykle trafia do płuc bez pośrednictwa filtra oraz dłużej w nich przebywa

   - u chronicznych palaczy spada odporność immunologiczna organizmu (THC powoduje zmiany w metabolizmie komórkowym i syntezie DNA)

   - THC działa toksycznie na jajniki (zmniejsza się częstotliwość owulacji) i jądra (zmniejsza się ilość plemników i pogarsza jakość spermy) a także płód (mniejsza waga urodzeniowa, wrodzone wady narządów wewnętrznych, mniejszy iloraz inteligencji, mózgowe porażenie dziecięce); palenie marihuany przyczynia się też do przedwczesnego porodu (Day i Richardson, 1991) oraz zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania dziecka na raka (Kuitjen i in., 1990, Robison i in., 1989)

   - u osób z predyspozycjami do schorzeń kardiologicznych mogą wystąpić zaburzenia rytmu serca (Aronow i Cassidy, 1974, 1975)

   Dużo groźniejszy jest niszczący wpływ THC na psychikę. THC odkłada się w tkance tłuszczowej mózgu w okolicy synaps, zaburzając przepływ impulsów nerwowych. Systematyczne palenie sprawia, że myślenie bez jointa staje się utrudnione. Stąd pomysły, że marihuana rozjaśnia umysł, otwiera wrota percepcji itp.

   Jak każda używka zmieniająca świadomość marihuana przyjmowana przez ludzi młodych opóźnia ich rozwój emocjonalny. Palacz nie uczy się radzenia sobie z emocjami ani też konstruktywnego rozwiązywania problemów. Marihuana palona w młodym wieku sprawi, że Twoja osobowość będzie zniekształcona: będziesz mniej odpowiedzialny, mało odporny na stres i pozbawiony głębszych aspiracji życiowych (cele życiowe po pewnym czasie sprowadzają się do planów przeżycia kolejnej fazy)

   Marihuana w wyraźny sposób osłabia też zdolność przyswajania sobie nowych informacji (np. De Long i Levy, 1974). Jeśli palisz - licz się z konsekwencją kłopotów z nauką. Badania wykazują, że u palaczy marihuany zwykle pogarsza się pamięć, uwaga i koncentracja (raport WHO, 1995).

   Usuń
  4. Patrz na te wszystkie daty .
   Nie słyszales ze byla prohibicja na marihuane.
   wszystkie badania były sfałszowane tylko dlatego ze maerykanie podczas wojny nie chcieli walczyc.
   Poznaj dwie strony medalu i wtedy oceniaj . !

   Usuń
  5. Te wszystkie minusy ,to jak najbardziej prawda. Nie dam głowy za te badania ,ale skoro 2-3 skręty to 20 fajek ,to palenie tytoniu wciąż parokrotnie przebija palenie marihuany pod względem szkodliwości rakotwórczej.Co do powodów dla których jest zakazana - osoby uzaleznione mają na to taki sam wpływ ,jak na prohibicje ilość alkocholików.
   Legalność i nielegalność tych używek zależna jest od obecnych trendów politycznych.

   Usuń
  6. Zielonie, po pierwsze nie mieszałbym w to wegetarianizmu :). Sam jestem weganinem a popieram całym sobą legalizację. Oczywiście nikt nie zaprzecza, że marihuana może w jakiś tam sposób nieznacznie wpłynąć negatywnie na człowieka, szczególnie jeśli jest młody i nieukształtowany, ale to ani trochę nie powinno skutkować prohibicją. Taki sposób myślenia to kompletny archaizm bo nie znajduję potwierdzenia jako skuteczna metoda przeciwdziałania negatywnym skutkom zażywania substancji psychoaktywnych w ogóle i to nie tylko marihuany. To jest w dużym stopniu bitwa o to by w życiu społecznym zwyciężyły racjonalne, naukowego argumenty a nie lęki, propaganda i zabobony. Istotny w tym jest również stosunek do ludzi, których uważa się za niezdolnych do brania odpowiedzialności za swoje życie, więc od dziecka straszy i szykanuje zamiast uczyć jak to zrobić, jeśli się chce, by stosować substancje psychoaktywne bez szkód a potencjalnie w przypadku wielu i między innymi marihuany, z korzyścią dla społeczności i kultury. Tylko to wymaga innej kultury... :)
   Pozdrawiam

   Usuń
  7. od Marihuany jeszcze nikt nie umarł. Trzeba mieć grubo, żeby takie rzeczy pisać o Konopi

   Usuń
  8. Jak można być takim tumanem i nie załapać ze to dla beki było napisane?

   Usuń
  9. Jak można być takim tumanem i nie załapać ze to dla beki było napisane?

   Usuń
 3. Hahaha!
  Pewnie autor się upalił i w przypływie twórczej energii napisał parodię wszystkich tekstów demonizujących marihuanę :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Konopialeczy: Nie sądziłem że ktoś weźmie ten tekst na poważnie...a jednak się zdarza jak widać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też bym się nie spodziewał. Już wojna z talibami i 500 mln dziennie powinny wystarczyć nawet najmniej inteligentnym, choć poziom absurdów jakie politycy i nawet profesorowie potrafią mówić mógł się przyczynić do niezrozumienia twojego tekstu. Pozdrawiam.

   Usuń
  2. Wiesz dlaczego się zdarza :)? Ponieważ wpajane jest że Marihuana stoi na równi z heroiną a nawet ją przebija.

   97% przeciwników (którzy nigdy nie zajarali) uważa Sensimillie za najgorsze świństwo... dlaczego ? Ponieważ jest zakazana a przecież państwo nie zakazało by czegoś jeśli to by nie było śmiertelnie szkodliwe co nie? Poza tym jeśli zacznie ktoś palić weed to od razu się silnie uzależni (co jest nie prawdą ponieważ nie ma możliwości fizycznego uzależnienia się od Gangi. Owszem jest możliwość uzależnienia psychicznego, tak samo jak można się uzależnić psychicznie od gryzienia długopisów, od jedzenia słonecznika, od obgryzania paznokci... w sumie to chyba od wszystkiego można się uzależnić psychicznie. Ostatnio czytałem że jakiś koleś jest uzależniony od jedzenia... plastiku. My na śniadanie tosty z serem i szynką a on tosty z płytą DVD i serem :) ).

   Wiecie co jest śmieszne? Że społeczeństwo (tak jak te dwie babki z ankiety "Zalegalizować marihunanen? W żadnym wypadku. A po co to komu?"

   No właśnie... Po co to komu? To samo pytanie można zadać mówiąc o alkoholu (Oficjalnie jest to narkotyk. Definicja narkotyku przyjmuje że narkotykiem jest substancja działająca na układ ośrodkowo-nerwowy). Tak więc społeczeństwo które ma obraz narkomana przed oczami (nie ogolony, poszarpane ubrania, nie umyty, najprawdopodobniej mieszka pod mostem lub w kartonie) nie zdaje sobie sprawy że codziennie w barze jest takim samym narkomanem jak "MY". Przepraszam bo być może uraziłem ludzi którzy tylko jarają MaryJane a nie piją alkoholu. W takim przypadku, ta osoba pijąca kolejną setkę w barze, kieliszek wina w domu, piwo na plenerku lub np. jakiś likier na 80 urodzinach mojej babci, jest gorszym narkomanem niż np. Ja... Dlaczego ? Od ponad roku nie piję alkoholu, ale palę grass. Wniosek jest prosty... moja 80letnia babcia właśnie na swoich urodzinach z ( o dziwo jeszcze żyjącymi ) koleżankami, zażywa gorsze narkotyki niż ja w tym samym czasie z bongiem w ręce relaksując się na jakiejś polanie... Why ? Ponieważ jak pisałem wcześniej JA mogę co najwyżej uzależnić się psychicznie, lecz moja babcia i jej znajome w tym samym momencie w jakimś stopniu uzależniają się fizycznie.

   Chcesz zobaczyć prawdziwego narkomana ? Najpierw musisz odpowiedzieć sobie na jedno pytanie... “Czy kiedykolwiek w moim życiu spożywałem alkohol?”. Jeśli odpowiedziałes sobie “TAK” to idź do łazienki, popatrz w lustro. Wiesz co widzisz ? Najprawdziwszego ćpuna. Przypatrz się dobrze i zapamiętaj jak ubrany jest narkoman, jak mieszka, jak wygląda, jak pachnie. I dalej uważasz że KAŻDY ćpun bez mrugnięcia okiem jest w stanie okraść babcie wychodzącą z poczty trzymającą w ręku emeryturę, tylko dla tego aby mieć pieniądze by się znowu naćpać ? Jeśli tak, to niestety masz problem, nie zapominaj że sam jesteś ĆPUNEM.

   Jedna rada, zamiast wydawać ~20-30zł za 0.7L czystego narkotyku, zakup za to lepiej coś mniej szkodliwego. Po czym nie narobisz tyle złego co po czystej, twój organizm Ci za to podziękuje, a wątroba będzie pracować dobrych kilkanaście lat więcej.

   Niestety jest mały problem... a może Ty już jesteś uzależniony od narkotyku który rocznie zabija dziesiątki tysięcy ludzi. Mam nadzieję że nie i jeszcze jest dla Ciebie nadzieja.

   Na koniec chcę dodać, że mam nadzieję że jeszcze jest dla Ciebie nadzieja i nie skończysz jak mój dziadek którego przy życiu trzyma tylko alkohol. Na własne oczy widziałem jak popija sobie setke czystej jak by to była woda mineralna. I tak jedna za drugą. Codziennie przez cały dzień.

   Usuń
  3. Jeżeli ten tekst jest ironią to jest to poziom mistrzowski, bo ja to wszystko wziąłem na poważnie i chciałem pisać ogromny wywód na temat niskiego poziomu autora ale jeżeli to jest ironia, to iście mistrzowski poziom ironii ;)

   Usuń
  4. Ten artykuł mnie po prostu... Nie wiem czy mam się śmiac czy płaka... BOZE!!! Widzisz tego debila który napisał te brednie i nie walisz go piorunem! Co za tępy, niedoedukowany ignorant... nie wierze... Ludzka głupota nie ma granic, ale to co dziś przeczytałem przeszło moje najśmielsze oczekiwania względem ludzkiej niewiedzy i głupoty. DEBILU który to napisałeś powiedz mi proszę skąd wziąłeś informację o PODAWANIU DOŻYLNYM marihuany?! Idioto, to jest MAK LEKARSKI (Papaver Somniferum), z jego alkaliodów jest robione opium, wyciągana morfina i acetylowana do heroiny. Tak się składa, że jestem chemikiem i studiuję farmację, za te herezje, które tu napisałeś, powinineś... nie wiem, kurwa iśc do psychiatryka. Kretynie jeżeli nie znasz tematu, nie wprowadzaj innych w błąd. "Afgańska odmiana hashish..."... Haszysz, to żywica, wypływającą z żeńskich roślin konopii indyjskich, zawiera ona więcej THC niż "szczyty" (kwiatostany). Haszysz się PALI, a nie podaję dożylnie... Boże idioto, proszę skończ podstawówkę, a jak chcesz "uczyc" innych jak życ, idź na księdza. Jesteś kompletnym ignorantem, świadomie wprowadzającym innych w błąd. Usuń tego bloga. I najlepiej, zapisz sę do kolejki na przeszczep mózgu...

   Usuń
 5. Konopialeczy: wiwat jasnym umysłom

  OdpowiedzUsuń
 6. Spadłem z krzesła! Buch dla ciebie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobra bania xD
  Propsy za pomysł!

  ‎"-Pamiętam tych dilerów,którzy z dziką żądzą w oczach dawali nam skręty. Czekali na nas pod szkołą i wciskali do ręki po 2,3 skręty. Skusiłem się w końcu-przyznaje Miłosz."

  Silny chłopak. Ja to bym od razu uległ pod ich presją xD

  No kurwa. Jakby mi ktoś pod szkołą "wciskał do ręki po 2-3 skręty" to bym w tej szkole częściej bywał :D

  Konopia przyszłością polskiej edukacji!

  OdpowiedzUsuń
 8. pozytywnie, naprawdę dobry tekst. A tak poważnie to nie obżerajcie się, zwłaszcza dziewczyny, bo to niezdrowe.

  OdpowiedzUsuń
 9. To powinno trafić do radia najlepiej wiecie jakiego hehehe

  OdpowiedzUsuń
 10. hahahaha wilkolaki??? haszysz powstajacy z cegly ??? hahah nie mogeee . Naprawde odrzucilo mnie od palenia :) Buch za tych wszystkich

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie wiem co pali autor artykułu, ale na moje oko powinien brać połowę... Opadają ręce, że ktoś może być tak niedoinformowany i na siłę próbuje swoimi wymysłami zainteresować innych, robisz gościu więcej chujowej roboty niż dilerzy :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Autor artykułu pali kota. a najwięcej chujowej roboty robią ci,którzy nie rozumieją szydery w tym tekście i jemu podobnych. Idźcie w pokoju Chrystusa

  OdpowiedzUsuń
 13. Od kiedy sie kurw... z konopi robi kokainę a po dodaniu do niej proszku do pieczena i serka feta wychodzi nam amfetamina.Ja pierdole ten kto to pisał musi mieć dobry towar XD

  OdpowiedzUsuń
 14. "Codziennie na świecie z powodu przedawkowania marihuany umiera około 500 000 000" spoko 0.5 miliarda to w pól miesiąca by ludzkości nie było.Chcial bym mieć kiedyś taka faze jak ten kto to pisał LoL

  OdpowiedzUsuń
 15. ja pierdole jakas policyjna strona... idz sie lecz zjebie nie wiem co ty walisz ze masz takie jazdy

  OdpowiedzUsuń
 16. pewnie ten psychol napierdala dopalacze

  OdpowiedzUsuń
 17. Wolę dupolacze i palenie czarnownic. Polecam też koronkę do bożego miłosierdzia. Ryje aż miło.

  OdpowiedzUsuń
 18. co to kurwa jest ? ;o ten kto to pisał wpierdala chyba psychotropy xD

  OdpowiedzUsuń
 19. Oh no co za niedobry,kpiący z tak świętego tematu jak ganja autor. Ukamieniujmy tego chuja! Cieszy mnie bardzo reakcja wszystkich oburzonych,ale niezrozumienie tekstu pisanego przez ów osobników,zmusza mnie do odesłania ich do tytułu bloga. Na wypadek gdyby nie umieli go znaleść to podaję "to nie jest blog dla ciebie".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierw doczepmy się do błędu ortograficznego. Drogie dzieci, szanowni dorośli, znaleźć, nie znaleść. Bo znaleziony nie znalesiony. Chyba, że to także prowokacja.

   Bardzo fajnie napisany tekst. Szkoda tylko, że nie na mentalność polskich Internautów. Powiedzieć coś bym chciał, ale bardziej zasmucający jest stek debilnych komentarzy, aniżeli fenomen rażącego w oczy sarkazmu. Pomódlmy się za te 500 000 000 milionów ludzi.

   Gdy Twoje dziecko gra w diabolo, wiedz, że coś się dzieje.

   Żegnam ozięble

   Usuń
 20. zaczyna sie od zioła buhahahahahahahahaahhaha ten kto to pisał bierze dopalacze albo wciąga fete

  OdpowiedzUsuń
 21. ludzie to jest parodia... haha nawet smieszna :}

  OdpowiedzUsuń
 22. Na stos z autorem tych bredni!
  Takie osoby nie mają prawa na egzystencje w naszym czystym państwie! Nabił bym jego łeb pełen plugawych myśli oraz nieetycznych bluźnierstw i wystawił na widok publiczny!
  Prosto pod siedzibą naszego kochanego prezydenta na którego oddałem głos w demokratycznych wyborach, gdyż uważałem jego patriotyczną postawę za godny wzór do naśladowania dla przyszłych pokoleń i nie tylko, lecz również i dla nas, i dla całego świata włącznie z Timorem Wschodnim.
  Tak kończą frajerzy!

  ps: noście wąsy

  OdpowiedzUsuń
 23. @nikodem: oh proszę,jaka dogłębna charakterystyka mojej osoby :). Skoro chciało Ci się pisać ten komentarz (za który zresztą serdecznie dziękuje,lecz pozwolę sobie go potraktować jako prowokację) to zapewne przeczytałeś również poprzednie komentarze i wiesz,że ów tekst jest jawną drwiną z propagandy antykonopnej. Wydaje mi się też,że umieszczenie przeze mnie linku do The Union na końcu notki,podsumowuje jaki jest mój stosunek do Mary Jane.

  P.S-szyderczy ton Twojego komentarza jak najbardziej na + ;)

  OdpowiedzUsuń
 24. ALE TYP

  na poważnie problem to on ma sam ze sobą....
  takich ludzi jak autor powinni zamykać za pisanie takiego bełkotu i kłamstwa }
  o kurwa ale mnie poniosło ide na lola ...

  do autora bloga

  powodzenia owcojebco z czrnej strony matni

  zielony :D

  OdpowiedzUsuń
 25. Dziękuję za pozdrowienia,lecz owiec zadowalać nie mam w zwyczaju. Przykro mi jest jednak,że ludzie z którymi ramię w ramię idę w sprawię legalizacji konopii,nie zawsze są w stanie dostrzec ironii,nawet gdy cały tekst nią opływa ;) A w sumie to chuj,nie jest mi przykro,przynajmniej tekst funkconuje jako dobra prowokacja ;p

  OdpowiedzUsuń
 26. hahahahahaha... większych bzdur nie słyszałem :D, osoba zakładająca taki blog powinna się leczyć bo takie pierdoły pisze że włosy na głowie stają :D
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 27. niezla parodyjka :)
  przez chwile sie przestraszylem, ze to napisal ktos z pojeciem o marihuanie ala kaczynski, czy komorowski :> na szczescie skrawek The Union pod spodem ukazuje caloksztalt "prowokacji" :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 28. gratulacje dla autora !!!!!!!!!!!! poprawa humoru na caaaly wieczor :*:*:*: hehehe stary pal dalej czekam na wiecej ....

  OdpowiedzUsuń
 29. HAHAHAHAH!!!!
  Jaki żal, to jest jawna prowokacja jakiegoś MATOŁA, a nawet nie - PIERDOLONEGO IDIOTY KTÓRY NIE MA POJĘCIA O CZYM PISZE!.
  !!! Jawna PRO-PA-GAN-DA !!!!
  Nie karmić trolla - WARNING.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. za duzo jarasz poszukaj w słowniku słowa "ironia"
   a nie ośmieszaj się tutaj


   p.s. proponuję powrót do szkoły (podstawowej)

   Usuń
 30. człowieku jesteś pojebany wiesz co robi trawa i jak się ją produkuje ? po pierwsze tak nie wygląda krzak zioła , hoduje się to tak jak wszystkie rośliny tyle że z lampami z uv . Jeśli ktoś nie chce to nie będzie brał twardych a takie głupoty co tu są to chyba żeby nikt nie chciał próbować

  OdpowiedzUsuń
 31. maryha to jest to!!!!!!!!!!!! palmy palmy najlepszy był ten fragment że z marihuany produkuje się kokainę i amfetaminę
  kurwa kokainę produkoję się z maku bo to jest odmiana heroiny a amfetaminy nie wiem ale to jest gówno i takich rzeczy nie warto brać i spieprzyć sobie życie ale trawa to nawet nie narkotyk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przykro mi, ze osoby palace robia z siebie tylko idiotow na roznych portalach... Potwierdzajac tylko, ze ziolo odmozdza. Rowniez tym komentarzem staram sie przelamac ten stereotyp, ale chyba na to juz za pozno ;)
   Kokaina z maku... Krasnodrzew pospolity, slyszales kiedys o tym kolego? Chyba nie, o szkole tez nie slyszales.

   Usuń
 32. ja jebie stek bzdur i tyle hehehe podlewa sie benzyna hahah
  paprotki w domu tez benzyna podlewasz matole wez sie ogarnij troche


  bzzzzzzzdurrrry
  wygooglu sobie troche wiedzy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to ja trochę w innym tonie.
   Pokazywanie naciętej makówki to instrukcja 'jak to robić'. To jedno. Drugie to pisanie zwykłych głupot, z których śmieje się każdy, nawet słabo uświadomiony potencjalny użytkownik. Obniża to wiarygodność tej publikacji, przy której tak się ktoś napracował. No właśnie kto? Albo, moim zdaniem, jakiś zindoktrynowany mleczak, albo jakiś stary stetryczały pierdziel. Nie wnoszę to konotacji politycznych ani religijnych, bo to oczywiste. Strzał w stopę ;-)

   Usuń
  2. zaba przestań jarać tobie to zdecydownie szkodzi

   Usuń
 33. Cudowne! Prawdziwe arcydzieło trollingu. Chapeau bas!

  OdpowiedzUsuń
 34. Po przeczytaniu tego FELIETONU(uwaga trudne słowo dla matołów których wspomnę poniżej) jak i w trakcie usmiałem sie przejebanie. Autor, szacunek dla Ciebie, zachowam linka, by przy następnym upaleniu pokazać ziomkom podczas chill outu, razem się pośmiejemy i zapalimy za takich jak ty. Bless.

  A teraz z powrotem do tych wspomnianych już wcześniej matołów...ręce opadają. Jesteście argumentem przeciwko legalizacji, przykładem głupich dzieciaków które nie mają pojęcia o "sprawie" ba nawet nie mają mózgu, ale to nie wina ganji. Nawet jeden debil zauważył, że gdyby autor pisał "prawdę" to w 2 tygodnie umarła by cała populacja ziemi,ale dalej nie wyczuł sarkazmu...zresztą kilkukrotne wyjaśnienia też nie pomogły. Napinajcie się dalej grając w Tibie i wąchając klej, bo szarke komórki się wam kończą, w końcu po każdym buchu jest ich o 50 000 mniej.

  OdpowiedzUsuń
 35. Aż smutno się robi jak się czyta komentarze ludzi nie rozumiejących ironii. Osobiście nie jestem przychylny marihuanie ale bardziej niż zioło irytuje mnie ogólny debilizm społeczeństwa i brak zdolności logicznego myślenia.

  OdpowiedzUsuń
 36. kurwa jak czytam te komentarze to trace wiarę w ludzi

  OdpowiedzUsuń
 37. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 38. Jak czytam komentarze to chyba faktycznie część ludzi wciągała trawę lub brała ją dożylnie.

  Zastanawiam się nad sensem legalizacji gdy widzę, jak spartolone łby mają już teraz co niektórzy :(

  Idę namoczyć moją działkę narkotyku w benzynie i potem będę ją pakować w tabletki.

  OdpowiedzUsuń
 39. Świetny tekst, brzuch mnie bolał ze śmiechu jak po 100 brzuszkach :). Zadziwiająca jest niemożność rozpoznania parodii i to świetnej na dodatek, wśród osób komentujących ten wpis. Przecież to jest świetna kpina z propagandy.

  OdpowiedzUsuń
 40. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 41. piję heroinę oraz wącham hasz. Autorze! Ty mnie nie oszukasz.

  OdpowiedzUsuń
 42. haha, dobre :) Poprawia humor ;)

  OdpowiedzUsuń
 43. Zajebisty tekst :D. Mega polewka :). Do któregoś momentu myślałem, że to serio i oczy wytrzeszczałem... A swoją drogą to żal dupę ściska czytając komentarze niektórych debili. Nic dziwnego, że nie chcą zalegalizować - napatrzą się na tego rodzaju użytkowników (zazwyczaj najbardziej obnoszących się z jaraniem) i potem mówią, że trawka ryje banię...

  OdpowiedzUsuń
 44. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejny pseudo-inteligentny. Weź się człowieku najpierw schowaj, potem przeczytaj cały wpis od deski do deski, następnie przeczytaj po 5 raz każdy komentarz, i dopiero wtedy napisz swój... W sumie kilkanaście innych matołów też mogłoby tak zrobić, bo to co piszecie jest zwyczajnie żałosne. Tak jak i sama marihuana, ale to już moja subiektywna opinia.

   Usuń
 45. Komentarze takich osób jak konopialeczy, Romi, juzek, Emil, Szymon, szymon.ganko, thefloaterecords, MatheoOOo, Narsiliouz, palacz nr. 1 tylko zioła itp. utwierdzają w smutnym przekonaniu, iż nasz kraj nie jest gotów na legalizację cannabis. Krytykujecie i "świecicie" wiedzą, sami nawet przez chwilę nie zastanawiając się co piszecie i czytacie. @palacz nr. 1 - kokaina z maku ? Jeżeli chciałeś pójść w ślad ironicznego artykułu Wujka Brzydala, to Ci nie wyszło. Jeżeli chciałeś go choć trochę naprostować - również Ci nie wyszło, a jedynie skompromitowałeś się jeszcze bardziej.

  Długa droga przed nami do legalizacji, w ślad za którą, a raczej poprzedzić ją powinno dokładne edukowanie społeczeństwa na temat substancji psychoaktywnych jako całości, ponieważ panujące potocznie określenie "narkotyk" itp. w świadomości społecznej jest mocno zniekształcone. Wszyscy jesteśmy "ćpunami" uzależnionymi od "narkotyków" i zażywamy je minimum parę razy w tygodniu, ale zupełnie inaczej patrzymy na niektóre, ponieważ są legalne. Cukier, kofeina, alkohol to jedne z powszechniejszych, za którymi stoi hipokryzja rządów, kolonialne zawiłości z przeszłości, a wszystko to, żeby się wzbogacić i kontrolować masy.

  Jeżeli na prawdę chcemy, aby nasza ukochana trawka była legalna, to przede wszystkim powinniśmy zacząć edukować i przekonać siebie, dopiero potem innych, bo bez mocnych argumentów i tkwiąc w takim jednostronnym spojrzeniu "trawka jest zajebista i chuj" dużo nie zdziałamy, a wysiłki osób chociażby organizujących marsze spełzają na niczym i ograniczają się tylko do "głośnych imprez masowych" gdzie każdy przychodzi, żeby złapać bucha i się pośmiać.

  Wujka Brzydala pozdrawiam z całego serca, artykuł świetny, ludzi z takim podejściem potrzebujemy więcej, a może w końcu uda nam się osiągnąć nasz cel.

  OdpowiedzUsuń
 46. aaaahahahahaha! genialne! mam już chyba temat pracy magisterskiej "niszczący wpływ THC na ośrodki poczucia humoru w mózgu". winszuję polotu!

  OdpowiedzUsuń
 47. hahhahahahahaha dawno się tak nie uśmiałam xD i to bez bakania hahahhahahhaha

  OdpowiedzUsuń
 48. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 49. Tekst genialny.

  Komentarze niektórych "osób" (czyt. prymitywów) wskazują na przedawkowanie marihuany pomimo tego że to jest niemożliwe.

  OdpowiedzUsuń
 50. Ja nie mogę, po komentarzach widzę, że 80% internautów to niestety kompletni idioci. A artykuł dobry, podoba mi się, czekam na kolejne! ;)

  OdpowiedzUsuń
 51. widzicie co chcecie, piszecie co chcecie, ale idiotami jesteście niestety już nie z własnej woli.. Przykro mi strasznie, że jedynym waszym argumentem przeciw sprawie jest wymyślanie bajek, w które już gimnazjaliści nie są w stanie uwierzyć.. Po co? Merytoryczna dyskusja to już umarła? nie ma argumentów, to trzeba brednie wymyślać? niczym się nie różnicie od bohaterek pewnego filmu. Nie wiedzą o co chodzi, ale głosują pierwsze.. http://www.youtube.com/watch?v=YaJlUawH_BY

  niech Jah spali wasze głupie dusze

  OdpowiedzUsuń
 52. Ech... dalej sie znajdą tacy co nie ograniaja...merytoryczna dyskusja z amebą, a gdzie tu sens...
  Wujek brzydal gratuluję, trafiłeś na jebzdzidy nawet, ale niestety przez jakiegoś "mądrego" urażonego twoim takiem na ganje :/

  OdpowiedzUsuń
 53. Autor użył makówki(na zdj. niby z mleczkiem) dosłownie i w przenośni. Jeżeli bierzesz się za coś to rób to porządnie! Chcesz manipulować ludźmi bez wiedzy na temat konopi!

  OdpowiedzUsuń
 54. Podziwiam ułańską fantazję autora tekstu. Wynika z tego, że każdy może zrobić sobie co tylko chce w domowym zaciszu. Po prostu geniusz. Proponuje najpierw dokształcić się z zakresu chemii, a później pisać takie debilizmy.
  Fakt nie pochwalam brania czegokolwiek, ale mimo wszystko Maryśka w postaci czystej do palenia i nie podlewana benzyną(na pewno urośnie) niesie za sobą dużo mniejsze skutki uboczne niż palenie tytoniu.

  OdpowiedzUsuń
 55. Hahahahahahahahahahahahahahaha:):):):)
  Tekst sam w sobie jest fenomenalny :)A komentarze tzw."zwolenników legalizacji" którzy oburzają się myśląc że jest to pisane na poważnie są chyba nawet śmieszniejsze niż sam artykuł :D

  OdpowiedzUsuń
 56. "Codziennie na świecie z powodu przedawkowania marihuany umiera około 500 000 000 ludzi."

  hahahahahhahahahhahahahhahahhahahhahahaahahhaahhahahahahaahaahaaaahhahaaahhahaahhahaahahahahhahahhahahhhahhahahahaahhahahahaahah

  tak, w jeden dzień umiera 1/14 ludzkości. Apokalipsa normalnie

  OdpowiedzUsuń
 57. co za debil, ręce opadają :)

  OdpowiedzUsuń
 58. Zastanawiam się czy pisał to debil czy jakiś wyjątkowo zadowolony z siebie i komentarzy troll.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. aby się nie kłócić obstawiam że pisał zadowolony z siebie i komentarzy troll-debil. Taki kompromis,rozwiązujący Twoje wątpliwości.

   Usuń
  2. Stajesz się sławny, Wujaszku Brzydalu;)

   Usuń
 59. Warto zauważyć, że filmik jest od ludzi wspierających legalizacje marihuany, więc możliwe, że debilna treść wpisu jest celowa i ma tylko zmusić przeciwników do obejrzenia filmiku.

  OdpowiedzUsuń
 60. Dobra....Albo to jest genialna prowokacja, stworzona przez kogoś z epickim poczuciem humoru, albo ja już jestem na ten świat za stary ^_^
  Bo nie uwierzę że jest ktokolwiek, kto myśli że marihuana to to samo co kokaina, bo to jej efekty są opisane w artykule. No i nie wyhodowano na świecie jeszcze białej odmiany konopi ;) Ah, a tak apropo "zielonych" aktywistów z eco-świrem- dlaczego nie protestujecie przeciw hodowli i paleniu tytoniu? Środki używane jako nawóz pod tą roślinę są 10 razy bardziej toksyczne i zabójcze dla roślin niż DDT. A palenie naprawdę zabija mózg, poprzez niedotlenienie płata czołowego i potylicznego. Nie jak marihuana, która substancji smolistych nie posiada.

  OdpowiedzUsuń
 61. Gratuluję! Dowcip naprawdę przedni :D zwłaszcza info o tym że 500mln ludzi dzienne(!) umiera z powodu przedawkowania (czyli ludzkość wyginie w 2 tygodnie) i o tym że marskość wątroby u gościa pijącego od 14 roku życia jest spowodowana 1 skrętem. Bardziej przerysowane już to być nie mogło. Zresztą sam tytuł wskazuje, że nie jest to na poważnie :D

  OdpowiedzUsuń
 62. Gratuluję opisania produkcji i wpływu na zdrowie człowieka narkotyku o nazwie HEROINA. Szkoda tylko, że autor wpisu wkłada do jednego worka heroinę, opium, marihuanę, haszysz i kokainę. W wypadku heroiny wytwarza się ją z opium, natomiast opium jest to substancja otrzymywana przez wysuszenie soku mlecznego z niedojrzałych makówek maku lekarskiego. Kokainę wytwarza się z liści tzw. koki. Marihuana są to wysuszone i czasem sfermentowane kwiatostany (niejednokrotnie z niewielką domieszką liści) żeńskich roślin konopi. Haszysz jest to substancja otrzymywana ze zlepionej i sprasowanej żywicy konopi indyjskich. Co do haszyszu nie mam pewności, ale marihuana nie uzależnia, kokaina i opium uzależniają, natomiast heroina uzależnia i maże uzależnić nawet po pierwszym przyjęciu. Heroina może być stosowana dożylnie, donosowo w postaci tabaczki lub palona. Haszysz się pali. Marihuanę się pali, bądź je. Kokainę się pali, żuje, wciąga, bądź wstrzykuje. Opium się pali, ale głównie pije się z niego nalewki alkoholowe. Zanim się pisze takie bzdury jak ten wpis to trzeba trochę doczytać. Obrazek nr. 4 to niedojrzała makówka maku lekarskiego, a nie konopia indyjska. I właściwie to jest przerażające jak nie douczeni durnie porównują marihuanę do reszty tego gówna i alkoholu.

  OdpowiedzUsuń
 63. Przerażające jest to, że do połowy tekstu nie byłem pewien, czy to aby nie na poważnie. Dopiero Przeciwpancerna Marycha Z Afganistanu mnie przekonała :D

  Dobry troll.

  OdpowiedzUsuń
 64. Ten tekst jest CUDOWNY! Wisienką na torcie są ludzie uważający, że jest na poważnie XD

  OdpowiedzUsuń
 65. pic na wode, fotomontaz.
  Gosciu ma caly blog zrobiony w stylu "moja jest tylko racja..", luzik panowie. to tylko zart

  OdpowiedzUsuń
 66. Jak obiecałem,razem z kolegami przy jaraniu właśnie przeczytaliśmy i w pozytywnym śmiechy pozdrawiamy autora. Chapeau Bas.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tak należy odbierać ten tekst :D
   Pozdrawiam również!
   Bless.

   Usuń
 67. http://www.youtube.com/watch?v=z-ELc6drCr8

  OdpowiedzUsuń
 68. Drogi autorze powiem krotko: Pozdrawiam z Czech ;-) Ide plakac za zmarlym od jarania konopii narodem Czeskim ;-)

  OdpowiedzUsuń
 69. Do autora...
  Kurwa, co za nie dojebany przychlast, widać że kołyske gasili łopatą, ,,Marihuana, biała śmierć" Chyba kurwa cukier, zrób strone jak zrobić wode z cukrem... Od kiedy marihuane zażywa sie dożylnie?? Morze chodziło ci o Heroine, tyle że jest już Heroina do palenia. Ktoś dał ci hujowy temat i tyle... ,,Wciągałem oczyszczoną marihuane przez nos..." wariat, załatw mi sztuke tego... Wilkołaki... ,,Jeden buch uzależnia" No debil kurwa, Po jakimś czasie Marichuana, (ale to ta co sie pali, a nie wstrzykuje czy wciąga, idioto) to uzależnia psychicznie, a to nie problem... Ps:. Jesteś nieźle popierdolony...

  OdpowiedzUsuń
 70. Ostatnie badania wskazują jednak że nie zanotowano ani jednego przypadku utraty zdrowia bądź życia w wyniku spożywania alkoholu (nawet w dużych ilościach)... Chciałbym wiedziec skąd masz te "informacje"? Z konopii produkuję się: kokainę, opium/heroinę,Konopie można brac dożylnie i wciągac nosem (oczyszczone THC)... JA PIERDOLE!!! Ty pierdolony imbecylu! Jak można by tak głupim? Jesteś kompletnie nie znającym tematu ignorantem, takich farnazonów jak żyję 23 lata NIGDY nie słyszałem... Człowiekum ciebie powinni zamknąc do psychiatryka na dożywocie. Czemu wprowadzasz ludziw błąd? Do teraz nie wykazano ŻADNEJ ofiary śmiertelnej, spowodowanej, spożyciem Konopii... Jestem chemikiem i studiuję farmację, wiem, że w tym kraju są przyjeby takie jak autor tego "pouczającego" tekstu, proszę zrób coś dobrego dla świata i ludzkości, i erź skocz z ilfulll

  OdpowiedzUsuń
 71. typ beke kreci a wy sie spinacie hehe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ludzie dają się wkręcać :-) no i tyle, każdy rozsądny człowiek wie że wszystko jest dla ludzi tylko trawa jest dla krów ;-) Sama lubię buchnąć sobie czasem i nic złego w tym nie ma. Wszystko jest trujące a tlen jest naszym największym zabójcą.

   Usuń
 72. Czasem ktoś po prostu potrzebuje tego , nawet po to żeby zapomnieć o problemach . Nie mówię że to co jest napisane to wszystko kłamstwo bo to jest dobry tekst ale czasem nie trzeba tego brać tak jak naukę po prostu trzeba patrzeć na to po ludzku .

  OdpowiedzUsuń
 73. hahahahahahaha, jesteście pojebani tworząc historie tego typu, ja osobiście nigdy nie spotkałem sie z przypadkiem że ktoś oporowo wciskał mi Jointy :D po zapaleniu człowiek staje sie wyluzowany nie śmierdzi piwskiem a poza tym wzmaga głód, eliminuje raka oraz wiele więcej chorób, samobójcom powinni dawać zajarać ziółka żeby nie skakali, wszyscy ci którzy sie tak spinają powinni zajarać, wtedy z pewnością zapanowałby pokój, nic w tym złego, kiedyś szedłem przez park z kolegą i szło dwóch typów zjaranych w nic, widzielismy jak typek szarpie dziewzyne swoją i co ? upaleni zadzwonili na policje i podali dokładne miejsce zajścia i zareagowali odpowiednio a nie co niektóre szare jebnięte masy społeczne które nie miały do czynienia z cannabisem i śmią wypisywać takie bzdury, gdyby mi coś uszkadzało to bym sie czuł źle, ale czuje sie zajebiscie w tym stanie i wszystko ze mną jest ok. Z POWAŻANIEM jebać tuska i tych euro cweli którzy nie chcą legalizacji.!!!

  OdpowiedzUsuń
 74. Autor nie ma pojęcia o czym pisze, nie wie jak jest produkowana, z czego się składa, jak się ją wykorzystuje. Kompletne bzdury zmyślone podczas pisania.

  OdpowiedzUsuń
 75. jpd! łahahaha bzdury bez ! pozdrawiam autora łahahaha / PALIŁAM PALE I PALIĆ BĘDĘ ! :D

  OdpowiedzUsuń
 76. ,,Gratuluję opisania produkcji i wpływu na zdrowie człowieka narkotyku o nazwie HEROINA. Szkoda tylko, że autor wpisu wkłada do jednego worka heroinę, opium, marihuanę, haszysz i kokainę.''
  Rozumiesz...lub potrafisz zrozumieć to ze własnie tak wygląda edukacja na temat ,,NARKOTYKÓW''.Wszystko w jednym worze?i za posiadanie trawki masz taki sam paragraf jak za posiadanie hery?
  LUDZIE !!!! CZY WY MACIE GŁOWY TYLKO DO ICH NOSZENIA???
  Czytając komentarze, uśmiałem się bardziej niż czytając tekst ...co nie zmienia faktu ze poziom ironii jest na poziomie światowym :)
  Autorze żyj 100lat i 150lat pisz takie teksty:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 77. Wiekszych bzdur na temat marihuany nie czytalem. Pale od dawna zyje i mam sie swietnie. Halucynacje po trawce lub spiaczka po buchu haha usmialem sie. Zapraszam do nowego sklepu z nasionami marihuany www.nasionkamj.pl Promocja i gratisy???

  OdpowiedzUsuń
 78. Bardzo zabawny artykuł prowokacyjny :) Ja także napisałam posta na temat konopii, dokładniej dlaczego marihuana jest nielegalna, u mnie są fakty, nie brednie wyssane z palca, ale może przypadnie ci do gustu :P http://trudnytemat.blogspot.com/2015/07/dlaczego-marihuana-jest-nielegalna.html

  OdpowiedzUsuń
 79. Drogi przyjacielu.Rozumiem że masz wielką beke pisząc ten artykuł.Jednak wiele ludzi nie wie nawet jak wygląda konopia i jakie są jej skutki.Lepiej jednak nie pisać tego typu artykułów gdyż tylko utwierdzasz tych ludzi w
  swoich choryh przekonaniach

  OdpowiedzUsuń
 80. Drogi przyjacielu.Rozumiem że masz wielką beke pisząc ten artykuł.Jednak wiele ludzi nie wie nawet jak wygląda konopia i jakie są jej skutki.Lepiej jednak nie pisać tego typu artykułów gdyż tylko utwierdzasz tych ludzi w
  swoich choryh przekonaniach

  OdpowiedzUsuń
 81. Matko boska. Co to z brednie ... kto to wogole wymyslil taki bzdury... "na antenie jedynego slusznego radia'?? Chyba radia maryja... tylko tam takie pranie mozgu jest w stanie przejsc. Tragedia. Leczcie sie

  OdpowiedzUsuń
 82. http://diecezja.waw.pl/pasterze/ks-golabek-jan
  ...z instytutu ds.substancji toksycznych....

  OdpowiedzUsuń
 83. O człowieniu... Jestem w ciągłej śpiączce. :D ale jazda. Nie no na poważnie to nie wiem jaki był zamysł człowieka który to pisał i jak ciężkie narkotyki musiał wziąć żeby dojść i wysnuć takie wnioski. Mam 23 lata zapaliłem mając 14 a przedtem nie chciałem bo się bałem. Zapaliłem i się dowiedziałem czego się bałem... Zacząłem widzieć zacząłem słyszeć... To nie były halucynacje i psychoaktywne mary ludzie bez przesady przestańcie oglądać Hollywood... To nie działa tak. Nie umiem tego wyjaśnić. Działa to uspokajająco i każde nowe badania jak i starsze potwierdzają mniejszą szkodliwość od dzisiejszych warzyw spożywanych codziennie do obiadu. Co do 'granatu z haszem' może to być prawda. Fakt nic tak nie klepie nawet najlepsze zioło jak opał z niego czyli ten wyciąg. Te dzieci bo inaczej ich nie nazwę sięgając po Marihuane zapomnieli o jednym... O mózgu. Jeśli ktoś się uzależnia od czegoś to jest kwestia jego woli i głowy. Wypracowuje to sobie człowiek sam potem jak nałóg zjada jest za późno to już nie jest kwestia człowieka tylko przyzwyczyjenia organizmu. Jeżeli uważasz że zamiast trawy raz na tydzień przyjebiesz po kablach albo w nos to jesteś debilem i tyle. Ty decydujesz Ty wybierasz co robisz i jak spędzasz czas. Piłem i ćpałem swego czasu bardzo dużo... Czułem że nie mogę i nie widzę życia bez browara z rana potem krechy ale nie zaczęło się od zioła... Ani to nie jest kwestia otoczenia. Byłem idiotą to nie mój organizm chciał to ja chciałem. Nie wiem czy się ktoś ze mną zgodzi ale chuj... Jest 4 w nocy wróciłem trzeźwy z urodzin z moją cudowną narzeczoną. A ten temat... Marihuany jako początku narkożycia uważam za śmieszny. Elo!!

  OdpowiedzUsuń
 84. No kto pisze takie pierdoły, "W tym świecie już nie było pana boba, były wilkołaki"...... "Broń o nazwie hashish", no kurwa chce spotkać się z tym debilem, błagam :D

  OdpowiedzUsuń
 85. O moj Boze, co za skonczony debil to napisal???

  OdpowiedzUsuń
 86. Żarty żartami, ale ja NAPRAWDĘ czytałem artykuł, w którym dziennikarz pisał o marihuanie per "biała śmierć" (napisałem zresztą o tym we wstępie do książki "Odkłamywanie marihuany").

  Nerwowe reakcje niektórych komentujących (którzy wzięli artykuł na poważnie) świadczą o tym, jak bardzo nas ogłupiła oficjalna propaganda – w innym wypadku jedyną reakcją byłby zdrowy śmiech i komentarze typu "no, tu chyba trochę przesadził"...

  Pozdrowienia dla autora tego tekstu: świetny pomysł. :-)

  OdpowiedzUsuń
 87. Takich narkomanów powinno się zamykać. Skoro to taka trucizna, to osoby przyjmujący tą marihuane nie są pewnie nawet zdrowe psychicznie. Najgorsze, że bawią się w to dzieci, a jak widać w powyższym artykule, skutki objawiają się nawet po latach. To straszne, jak i głupota tych narkomanów i dilerów. Powinnosię ich rozstrzelać albo chociaż potraktować zyklonem B jak za starych dobrych czasów.

  OdpowiedzUsuń
 88. Co za kur*a ciemnogród, w Holandii nie narkotyk a u nas... a szkoda gadać

  OdpowiedzUsuń
 89. Gościu, ten tekst to legenda! Szanuję za wprowadzenie takiego zamętu i furii, wśród fanatycznych obrońców i orędowników MJ, którym jej wstrzykiwanie do tego stopnia wyżarło mózg, że nie potrafili dostrzec tej ironii. Wspaniały pastisz.
  Gratuluję :D

  OdpowiedzUsuń
 90. Za ten artykuł autor powinien odpowiedzieć, kompletne bzdury wyssane już nawet nie z palca, skąd Pan ma takie informacje? Z dupy, za przeproszeniem? A za historię Miłosza ile trzeba było zapłacić?

  OdpowiedzUsuń
 91. Lol, jaka bzdura! To przebija nawet płaską Ziemię! :D

  OdpowiedzUsuń
 92. hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
  wyjebałem sie z wozka na plecy po przeczytaniu tego czegoś,autor ma wiekszą fantazje niz ja po lolku.

  OdpowiedzUsuń
 93. Jestem pod wrażeniem. Bardzo fajny artykuł.

  OdpowiedzUsuń
 94. Jakby nie było marihuana jest narkotykiem i z tym się w pełni zgodzę. Tak samo jak alkohol potrafi również doprowadzić do stanów uzależnień. W takim przypadku na pewno warto jest skorzystać z detoksu alkoholowego https://detoksfenix.pl/uslugi/detoks-alkoholowy/ aby zacząć znów normalnie funkcjonować.

  OdpowiedzUsuń